Seyşeller

Seyşeller Otelleri

Seyşeller otelleri müşterilerine uygun hizmeti sunabilmek adına sektörde yer edinmektedir. Adada çok sayıda otel bulunmaktadır.

Seyşeller Otelleri sayıca fazla olmakla beraber, müşterilere birçok imkân sağlamaktadır. Seyşeller’de birçok lüks otel bulabiliriz. Seyşeller otelleri müşteri sayısı bakımından kota uygulamaktadır. Lüks Seyşeller otelleri müşterilerine daha iyi imkân sağlamak için belli bir kotadan sonra müşteri alımı yapmamaktadır. Şeyseller otellerinden Bunlardan bazıları:

Seyşeller Otel

North Island Lodge (5*) – www.north-island.com
Fregate Island Private (5*) – www.fregate.com
Maia Luxury Resort & Spa (5*) – www.maia.com.sc
Banyan Tree Seychelles (5*) – www.banyantree.com
Labriz Silhouette (5*) – www.labriz-seychelles.com
Lemuria Resort of Praslin (5*) – www.lemuriaresort.com
Sainte Anne Resort & Spa (5*) – www.beachcomber-hotels.com
Hilton Seychelles Northolme (5*) – www.hiltonworldresorts.com
Cousine Island Resort (5*) – www.cousineisland.com
Desroches Island Resort (5*) – www.naiade.com

Seyşeller Resortları

Seyşeller’de, yerleşimin olmadığı bazı ıssız adalarda, ‘’resort’’ olarak tanımlanan, tek başına çok geniş bir alana yayılmış, lüks oteller bulunuyor. Robinson Crusoe olmayı göze alamıyorsanız, ancak okyanusun ortasındaki Seyşeller resortlarına giderek, gerçek anlamda vahşi ve tropikal bir ada deneyimi yaşamanız mümkündür. Seyşeller otelleri, doğaya ve doğal yaşama gelebilecek zararı minimuma indirgemek için müşteri sayısını sınırlı tutuyor. Yalnız kalmak, kendi özel kumsalında yüzmek, kafa dinlemek, denizin derinliklerini keşfetmek, büyük okyanus balıkları avlamak, tamamıyla el değmemiş bir doğada trekking yapmak, bisikletle dolaşmak isteyenler bu adaları tercih ediyorlar. Mercan kayalıkları, lagünleri, bembeyaz kumsalları ve tropik bitki örtüsüyle, bu adalardaki Seyşeller resortları oldukça ünlüdür.. Victoria’daki özel iskelesinden, tekneye binince, 20 dakika içinde Sainte Anne Adası’ndaki Sainte Anne Resort & Spa’dasınız.

Otelin tek katlı lüks villalarının, yemyeşil ve tropikal çiçeklerle dolu bir bahçeyi ve kumsalı gören Kreol tarzda döşenmiş verandaları var. Geniş banyo, bir kapıyla, odaya özel küçük bir bahçeye ve yıldızların altında serinleyeceğiniz bir duşa açılıyor. Otelin restoranları ve özellikle spası meşhur. Mahe adasından bir saatlik bir uçak yolculuğuyla ulaşılan Alphonse Island Resort’da ise (229 030), gerçek anlamda okyanusun ve hiçliğin ortasındasınız. Çiçek kolyeler ve hindistanceviziyle karşılanıyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu