Tropik Adalar
Tropik Adalar / Dominik Cumhuriyeti / Dominik Cumhuriyeti Nerede

Dominik Cumhuriyeti Nerede

Dominik Cumhuriyeti Nerede? Kübanın doğusunda Porto Riko’nun batısında,19 00 kuzey enlemleri, 17 40 batı eylemleri arasında bulunmaktadır.

Dominik Cumhuriyeti Nerede? Küba’nın doğusunda Porto Riko’nun batısında,19 00 kuzey enlemleri, 17 40 batı eylemleri arasında bulunmaktadır.

Dominik Cumhuriyeti Karayipler’de bulunmaktadır. Türkiye’ye uzaklığı 9300 kilometredir. Hispanyola Adasında yer alan Dominik Cumhuriyeti Porto Riko’nun batısındadır, Küba’nın doğusundadır.Venezüella, Dominik Cumhuriyeti ile deniz sınırındadır.

Dominik Cumhuriyeti Nerede? Dominik Cumhuriyeti 19 00 kuzey enlemleri, 17 40 batı boylamları arasındadır. Kristof Kolob’un ayak bastığı ilk ada olan Dominik Cumhuriyeti çok popüler bir adadır. Dünyanın her yerinden kameraları ağırlamaktadır. Bir sürü ünlü Dominik Cumhuriyeti’ndedir.

Dominik Cumhuriyeti Karayiplerdeki en lüks tatil imkânını sunan tropik adadır. Dominik Cumhuriyetinin en önemli geçim kaynağı turizmdir. Sahip olduğu müthiş güzellikteki tropikal bölgeleri ile Dünya üzerinde görülmesi gereken ülkelerden biridir.

Tropik Adalar

YorumlarÖn Bilgi Talep Formu

Tropik Adalar seyahatiniz ile ilgili 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Bizi Takip Et

İlginç insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.

Canlı Destek Hattı