Bali

Bali Adası dünyadaki en doğal adalarıdan birisidir. Bali Adası çok özel bilgileri, haberleri Tropik Adalar Bali Sayfamızdan takip edebilirisiniz. Bali Adası dünyadaki en doğal adalarıdan birisidir. Bali Adası çok özel bilgileri, haberleri Tropik Adalar Bali Sayfamızdan takip edebilirisiniz.

Bali Adası, Endonezya’ya bağlı bir adadır. Batıda Cava, doğuda ise Lombok adasının arasında kalır. Başkenti Denpasar’dır.

Bali Adası, doğal cazibe merkezleri, mükemmel iklimi ve rahat atmosferi ile bilinen Endonezya’nın en gözde turistik merkezidir.

Bali’deki plajlar, tapınaklar ve dost canlısı insanlar, dünya çapında gezginler tarafından gerçek bir mücevher olarak kabul edilir.

Kaplıcalar ve arkeolojik cazibe merkezlerine ek olarak, Bali’de sörf ve tüplü dalış, dünyadaki su sporu meraklıları için temel bir ilgi olmaya devam ediyor.

Bali Adası dünyadaki en doğal adalarıdan birisidir. Bali Adası çok özel bilgileri, haberleri Tropik Adalar Bali Sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Kişiye özel Bali Turlarıinceleyin!

Bali Uçakla Kaç Saat?

Türkiye’den Endonezya’nın Bali Adası direkt uçuşla 13 saat sürmektedir. Singapur, Kuala Lumpur, Bangkok ve Jakarta aktarmalı olarak ise bu süre…

Devamını Oku »

Bali Vize

Bali adası Endonezya’ya bağlıdır. Endonezya ise Türk vatandaşlarına vize uygulamamaktadır. Gidiş dönüş uçak biletimiz ve pasaportumuz ile Bali adasına gidebilmekteyiz.

Devamını Oku »

Bali Uçak Bileti

Bali Uçak Bileti uygun fiyatlarla turistlere sunulmaktadır. Tur acentelerine başvurup Bali tatiliniz dahil olmak üzere Bali uçak biletinizi temin edebilmektesiniz.

Devamını Oku »

Bali Tatili

Bali tatili tropik adalar arasında en gözde tatillerdendir. Plajları başta olmak üzere otelleri, halk kültürü, tekne turları, dağ yürüyüşleri ve…

Devamını Oku »

Bali Otelleri

Bali otelleri,çeşit çeşit farklılık göstermektedir. En lüks otellerden,orta halli otellere ve düşük gelirli turist için otellere kadar Bali de her…

Devamını Oku »

Bali Masajı

Bali masajı Hindistan cevizi, bitkisel yağlar ile yapılan enerjisini vücuttaki kan akışından alan Bali'ye özgü masaj türüdür.

Devamını Oku »

Bali İklimi

Baliye Ne Zaman Gidilir? Baliye gitmek için en uygun aylar Mayıs-Ekim arasıdır. Bali iklimi bu aralıkta sıcak ve yağmursuz seyretmektedir.

Devamını Oku »

Bali Gece Hayatı ve Bali Eğlence

Bali gece hayatı müziğe ve dansa meraklı olan herkese fırsat sunmaktadır.Bali diskoları sabahın ilk saatlerine kadar açıktır.

Devamını Oku »

Bali Ada

Bali adası beyaz kum plajları, tapınakları, Uzakdoğu kültürü ile balayınız, tatiliniz ve iş dünyanızdan uzak vakit geçirmeniz için sizi beklemektedir.

Devamını Oku »

Bali Adası Nerede

Bali Adası Nerede? Bali adası Ekvatorun alt kısmında Java adasının batısında, Lombok adasının doğusunda yer almaktadır.

Devamını Oku »

Bali Adası Hava Durumu

Bali yıllık sıcaklık ortalaması 30 derecedir. Ekim-Mart arası yağmur oranı artarken Kasım-Mayıs arası ise sıcak ve kurak geçmeketdir.

Devamını Oku »

Bali Adası Balayı

Bali adası sayısız aktivitesi,manzaraları,kendine has ekzotizmi ve gezilecek yerleriyle size unutmayacağınız bir tatil yaşatacaktır.

Devamını Oku »
Başa dön tuşu