Haberler

Tropik Adalar Hakkında

Tropik Adalar dünyanın en güzel adaları hakkında bilgi veren ve bu konuda ilgisi olan insanları bir araya getiren sosyal bir bilgi alanıdır.

TROPİK ADALAR HAKKINDA

Tropik Adalar Web Sitesi 1999 Yılından beri faaliyet gösteren ve dünyanın her yerine en iyi fiyat ve para iadesi garantisiyle hizmet veren WTS- World Travel Service’in bir tanıtım sitesidir.

WTS Resmi Seyahat Acentamız Kimdir neler yapmaktadır?

1999 yılında kurulmuş olan World Travel Service, turizm sektöründeki tecrübesi ile 100.000’den fazla misafire hizmet etmiştir.

Seyahat acenteleri, tur rehberleri, otel rezervasyonları, hava ve kara araçları kiralama gibi temel konular başta olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki yüksek deneyimli operasyon uzmanları ile seyahat eden tüm gruplar ve bireyler için yaratıcı çözümler sunan WTS İstanbul ofisi Küba Büyükelçiliğinin Küba Vizesi vermeye yetkili kılmış olduğu resmi partner ofisidir.

FIFA tarafından Türkiye, Rusya Federasyonu, Balkan ve Körfez ülkeleri gibi birçok destinasyonda ürünlerinin satılması için Tek Yetkili Resmi Tur Operator Partneri olarak görevlendirilen WTS, Ayrıca La Liga başta olmak üzere, Premier League, Seri A, Ligue 1, Şampiyonlar Ligi, NBA ve Amerika’daki tüm spor müsabakalarıyla birlikte dünyadaki bir numaralı futbol şöleni olan El Clasico için maç bileti garantisiyle tüm spor etkinliklerine organizasyonlar düzenlemektedir.

Yine dünyada her sene milyonlarca kişinin ziyaret ettiği Rio ve Venedik Karnavalı, renklerin dans ettiği Hindistan Holi Festivali ve bunların yanı sıra dünyanın her yerinde yapılmakta olan karnaval, festival, her türlü konser vb. eğlence aktivitesinde istediğiniz tüm servisleri size tüm seçenekler ve yine bilet garantisi ile sağlamaktadır.

Sanatın en önemli merkezi Avusturya’da ise Salzburg başta olmak üzere Mozart ve tüm klasik müzik konserlerinin sponsoru olduğundan WTS konuklarına etkinlik biletlerini ücretsiz olarak temin etmektedir.

World Travel Service (WTS) başta olmak üzere iç ve dış Turizm ve uzantıları olan her türlü organizasyon, konaklama, taşıma, eğlence gibi sektörlerde yatırımları, iş anlaşmaları ve temsilcilikleri yürütmek üzere kurulmuştur.

Kurulduğu tarihten itibaren World Travel Service, Hot-Holiday, Bulgarian Travel Service (BTC), Full Moon Party, WTS Camps, WTS Education, Mydream.estate, Yurtdışı Emlak, WTS Luxury Collection, Mauritius ve Reunion’da bulunan 9 ayrı LUX* Resorts Tesisleri Aztek Turizm’in gelişimi ve yayılmasında sırasıyla rol oynamıştır.

WTS Aztek Turizm ve Yatırımları 23 meslek, 79.11.01 NACE faaliyet kodu ile iştigal etmektedir.

maldivler 1

Bazen balayına Bir Kez Çıkılır, Mauritius WTS
Bazen balayına Bir Kez Çıkılır, Mauritius WTS
Bazen balayına Bir Kez Çıkılır, Seyşeller WTS
Bazen balayına Bir Kez Çıkılır, Seyşeller WTS

 

Bazen balayına Bir Kez Çıkılır, Bali WTS
Bazen balayına Bir Kez Çıkılır, Bali WTS
Bazen balayına Bir Kez Çıkılır, Phuket WTS
Bazen balayına Bir Kez Çıkılır, Phuket WTS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu