Phuket

Phuket Balayı Tatili ve Turları

Phuket balayı için en uygun destinasyon hizmetini sunmaktadır. Phuket balayı turları çiftlere unutamayacakları anılar yaşatacaktır.

Phuket balayınız için size upuzun kumsallar, masmavi bir deniz sunmaktadır.Tayland’ın en büyük adası Phuket adasıdır.Phuket adasının etrafında Hint Okyanusu ve Andaman denizi vardır.Phuket balayınız için size kumsallarıyla rengarenk manzalarını sunmaktadır.

Phuket Adası

Phuket balayınız için size her türlü imkanı sunmaktadır.Phuket’in anlamı ‘’kristal dağ’’ dır.

Phuket adası koyları,palmiye ağaçlarıyla konuksever halkının birleşimini sunmakadır

Tayland’da bir çok ada bulunmaktadır.Bu adalardan son yıllarda en gözde olanı şüphesizki en büyük ada olan Phuket adasıdır.Phuket adası dergi kapaklarının en gözde adalarından bir tanesidir.Son yıllarda çiftler akın akın Phuket balayına gitmektedir.

Phuket balayına gitmek isteyen çiftler öncelikle tropik iklimden etkilenmektedir.Tropik iklim dolayısıyla Phuket yıl boyunca sıcak değerlere sahiptir.

Phuket tatiliniz için adaya gittiğinizde adanın her tarafında golf sahaları görebilirsiniz.Phuket golf adına uluslararası turnuvaların yapıldığı bir adadır.Phuket gece hayatı sabahın ilk ışıklarına kadar devam etmektedir.
Phuket balayı turları sizlere sadece deniz,kum,güneş sunmamaktadır.Emin olabilirsinizki hizmetin sınırlarının nasıl zorlandığı,alışverişin ne derece önem kazandığını,sporsal aktivitelerin çeşitliliğini su sporlarının yanısıra dalış yapmanın nasıl zevkli olduğuna şahit olacaksınız.

Phuket Balayınız için adaya ulaştığınız zaman otelinizde sizi bekleyen köpüklü şarabınız,tropikal meyvelerden derlenmiş meyve tabağınız sizi bekleyecektir.

Phukette Akşam Yemeği

Phuket balayınızda çiftinizle beraber akşam yemeği yerken gecenin akışına kendinizi bırakacaksınız.Palmiyeler arasında,sahilde kumsala kurulan masalarda,mum ışığı altında yemek yeme imkanı bulunmaktadır.Okyunus manzarasına karşı yemek yerken şarabınızı yudumlayacaksınız.

Phuket Kahvaltı

Phuket kalvaltınız için özel hizmetler sunmaktadır.Oteller ister mönülerine dahil ettikleri spesifil Tayland yemeklerinden sunulan kalvaltı tabaklarıyla,istersenizde size özel hazırlanacak yemeklerle size hizmet vermektedir.Phuket kahvaltınızı yaparken garsonlar sizin yanınızda hazır şekilde beklemektedir.Tay kalvaltıları daha önce denemediğiniz lezzetlerden kalvaltı yemeği sunmaktadır.

Phuket tatiliniz için adaya ulaştığınız anda yorgunluğunuzu atmak isteyeceksiniz.Omuzlarınıza çöken yorgunluk hissini atmanın en güzek yolu spa masajı yatırmaktır.Phuket spa masajı için özel olarak masörler bulundurmaktır.Taylandlılara özgü spa masajının en iyi yapıldığı yerlerden olan Phuket uzman masörler,Hindistan cevizi yağları eşliğinde uçak yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olur.Phuket tatiliniz esnasında hergün yarım saat Spa masajı yaptırın. Spa masajı kan dolaşımınızı hareketlendirip vücudunuzda rahatlama hissini yaşamanızı sağlayacaktır.
Phuket tatili sizlere su altı ve su üstü imkanlarını sunmaktadır.Phuket turları dalış için en uygun turlardır.Phuket turları ile su altındaki dünyayı keşfedebilirsiniz.Phuket turları için araba kiralayabilirsiniz.Phuketi arabanızla daha rahat gezebilirsiniz.

Phuket gezilecek yerleri dışında Leonardo Di Capri’onun başrolünü aldığı Beach filminin mekanı olan Phi Phi adasını gezebilirsiniz.Phuket gezilecek yerleri dışında yine Tomarrow Never Dies filminin çekildiği James bond adasına gidebilirsiniz.Yine Phuket gezilecek yerlerini gördükten sonra Patong Beach’e uğrayabilirsiniz.

Phuket balayınız için , Phuket turlarına katılmak için ve sorunsuz bir Phuket tatili için sizlere en iyi yardımcı olacak kaliteli hizmet sunan seyahat acentelerine başvurmanızda fayda vardır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu