Bora Bora

Bora Bora Adaları hakkında bilgileri, otel fiyatlarını, Bora Bora turları ve tüm bilgileri Bora Bora sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.Bora Bora adaları eşsiz güzelliğe sahipliği ile siyahın incisidir.Ölmeden önce görülmesi gereken yerler ne diye sorulsa,şüphesizki Bora Bora adalarının görülmesi gerektiğini en başta söylenen adalardan biri olurdu.

Bora Bora Uçak Bileti

Bora Bora Adaları uçak bileti aktarma yapılacak noktaya göre değişmektedir. Bora Bora Adaları uçak biletinizi alırken Paris ya da Amerika…

Devamını Oku »

Bora Bora Adalarına Nasıl Gidilir?

Bora Bora Adalarına Nasıl Gidilir? Bora Bora Adalarına Paris ya da Amerika aktarmalı olarak gidilmektedir. Aktarmalar dâhil yaklaşık 20saatilik uçuşlar…

Devamını Oku »

Bora Bora Vizesi

Bora Bora vizesi için Fransız Konsolosluğuna başvurmamız gerekmektedir. Bora Bora Fransız Polinezyasına bağldır. Bundan dolayı vize alırken Fransa devreye girmektedir.

Devamını Oku »

Bora Bora Adaları Ulaşım

Bora Bora Adaları ulaşımı öncelikle Motu Mute havalaminanına aktarım ile gerçekleşmektedir.

Devamını Oku »

Bora Bora Adaları Tatil

Dünyanın en romantik anlarını yaşamak,iş hayatınızın yorgunluğunu atmak,bungovlar evlerini görüp şaşırmak istiyorsanız Bora Bora adaları tatili sizi beklemektedir.

Devamını Oku »

Bora Bora Adaları

Bora Bora Adaları Pasifik Okyanusunda bulunmaktadır. Denizin ortasında evleri,otelleri,iklimi ve yerel halkıyla tropikal adalar arasında farklı bir konuma sahiptir.

Devamını Oku »

Bora Bora Adaları Nerede

Bora Bora Adaları Nerede? Bora Bora adaları Tahiti’nin 150 mil kuzeybatısında güney pasifik sularının 18 mil açığındadır.

Devamını Oku »

Bora Bora Adaları Havalimanı

Bora bora adaları havalimanı merkezden 20 dakika uzaklıktadır.bora bora havalimanına indikten sonra merkeze aktarma yapılmaktadır.

Devamını Oku »

Bora Bora Adaları Gezilecek Yerleri

Bora Bora adaları gezilecek yerleri ve yapılacak aktiviteleri çok fazladır. Aklınıza gelen her türlü sporsal,kültürel aktiviteyi yapabilmektesiniz.

Devamını Oku »

Bora Bora Gece Hayatı ve Alışveriş

Bora Bora adaları gece hayatı ve alışveriş adına çok gelişmiştir.Dans kulüpleri,plaj partileri ile gecenin fişi takılmaktadır.

Devamını Oku »
Başa dön tuşu