Seyşeller

Seyşeller Gezilecek Yerler

Seyşeller gezilecek yerlerinden bahsedersek Co-Co-De-Mer palmiyelerinin bulunduğu Botanik Bahçeleri, Doğal Tarihi Müzesi, Ulusal Müzesi görülebilecek yerler arasındadır.

Seyşeller gezilecek yerler bakımından oldukça zengindir. Dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğimiz kuşlar, bozulmamış doğal yaşamı scuba diving dediğimiz ünlü tüplü dalış ve şkornel ile dalış alternatifleri ile harika deneyimler yaşamanız mümkündür.

Seyşeller gezilecek yerleri dışında Seyşeller aktivitelerinden söz edersek trekking, tropikal orman gezileri, golf ve rüzgar sörfü gibi spor dallarını da deneyebilirsiniz.

Seyşeller turlarına katılıp tatilinizin tadını çıkarabilmenizin yanı sıra kumsallarda gezip plajları keşfedebilirsiniz. Seyşeller gezilecek yerlerini sıralarsak Co-Co-De-Mer Palmiyelerinin bulunduğu Botanik Bahçeleri, Doğal Tarihi Müzesi, Ulusal Müzesi görülebilecek yerler arasındadır.
Seyşeller gezilecek yerlerinden tadını Mahe Adası‘nın en popüler sahili olan Beau Vallon Plajı‘nda çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda altı cam olan büyük katamaranlar ile okyanusa açılarak muhteşem deniz canlılarını çıplak gözle de görebilirsiniz.

Seyşeller adalarında tüm bunların yanı sıra dünya mutfağına ait yüzlerce alternatifi sizlere sunabilecek büyük ve şık restoranlar bulunmaktadır.
Seyşeller’in başkenti Victoria adasını gezmeniz gerekmektedir.
Seyşeller adaları hem romantik bir tatil düşleyenler hem de farklı deneyimler yaşamak isteyenler için en uygun destinasyonlardan bir tanesidir. Akşam yemeğinizi okyanus manzarası eşliğinde alırken yunusların okyanusun açıklardaki dansını izleme fırsatı bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu