Tropik Adalar
Tropik Adalar / Phuket / Phuket Uçak Bileti

Phuket Uçak Bileti

Phuket uçak biletinizi alırken aktarma yapacağınız şehri bilmeniz gerekmektedir.Bangkok’a vardıktan sonra Phuket’e 1saat 20dakika süren uçak yolculuğuyla varmaktayız.

Phuket uçak biletinizi alırken aktarma yapacağınız şehri bilmeniz gerekmektedir. Bangkok’a vardıktan sonra Phuket’e 1 saat 20 dakika süren uçak yolculuğuyla varmaktayız.

Phuket uçak bileti fiyatı aktarma yapacağınız şehre göre değişmektedir. Phukete Bangkok, Singapur, Dakar üzerinden aktarma yaparak gitmeniz mümkündür.

Manzaraların adeta kartpostallardan canlandığı, masmavi okyanus denizinin esintileriyle, tropikal meyveler arasında bir tatil için Phuket uçak biletinizi alıp, yeni evlenen çiftseniz Phuket balayınıza gidebilirsiniz. Seyahat acenteleri ile iletişime geçip Phuket turları ile Phuket tatilinize gidebilirsiniz.

Muhteşem manzaralar, tropikal gün batışları, masmavi bir deniz ve uzun kumsalları ile Phuket sizi bekliyor.

Türk vatandaşlarından Phuket vizesi istenmemektedir. 1 ay boyunca pasaportumuzun süresi varsa Phukette kalabiliriz.
Phuket uçak biletimizi Türk Hava Yolları, Singapur Hava Yolları, Qatar Hava Yolları, Emirates Hava Yolları ve Ethiad Hava Yolları ile alabilişiniz.

Phukete ne zaman gidilir? Phukete her mevsim gidilebilmektedir. Tropikal iklim her mevsim sabit sıcaklık değerleri taşımaktadır. Tatil için Phuket ikliminin herhangi bir engeli yoktur.

Tropik Adalar

Yorumlar

Bizi Takip Et

İlginç insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.

Canlı Destek Hattı