Seyşeller

Seyşeller Balayı

Seyşeller balayı turları ile evliliğinizın ilk günlerinde hafızanızda unutamayacağınız bir tatil geçirebilirsiniz.

Seyşeller adaları son yılların en gözde adalarındandır. Seyşeller balayı tatiliniz için bozulmamış doğa yapısı, bembeyaz kumları, turkuaz rengi denizi, rengarenk palmiyeleri için egzotik bir tatil sunmaktadır.

Dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz kuş ve balık çeşidiyle Seyşeller balayınız unutamayacağınız dakikalara ev sahipliği yapacak. Seyşeller balayı için her geçen gün çiftler tarafından daha çok tercih edilmektedir.
Seyşeller balayınız için birçok otel hizmete hazır halde özel promosyonlar düzenlemektedir. Seyşeller adaları için uygun destinasyon hizmetini tur acentalarından alabilmektesiniz.
Seyşeller balayınız için isterseniz mahe adasını isterseniz Praslin veya La Digue adalarını tercih edebilirsiniz.

Seyşeller balayınız ve tatiliniz için tam bir cennet olduğunu söyleyebiliriz.115 adadan oluşan Seyşeller adaları hem bedeninizi hem ruhunuzu dinlendirmeyi sunmaktadır. Seyşeller balayınız için Praslin,La Digue,Sikhoutte,Ddestroches ve Aldabra Adaları’nda birini tercih edebilir ya da dilerseniz adaların en büyüğü ve Seyşellerin başkenti Victoria’yı ziyaret edip Mahe adasında konaklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu