Phuket

Phuket Adası Tayland'ın Dünyaca ünlü adalarının başında gelir. Toplamda 21 km genişliğinde olup Tayland'ın en büyük adasıdır. Phuket Adası Güney Tayland'da Andaman Denizi kıyı şeridinde, dünyanın her yerinden çok çeşitli plajlarına gelmek için Phuket Turları yapılmaktadır.

Phuket Adası, Phuket Balayı Otelleri, Turlarını ve Özel Bilgilerini Tropik Adalar’dan takip edin, çok özel bilgiler ve haberleri Tropik Adalar Phuket Adası Sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Phuket Adası Tayland’ın Dünyaca ünlü adalarının başında gelir. Toplamda 21 km genişliğinde olan ada Tayland’ın en büyük adasıdır.

Güney Tayland’da Andaman Denizi kıyı şeridinde, olan Phuket Adası adası plajlarına gelmek için dünyanın her yerinden Phuket Turları yapılmaktadır.

Phuket Adası, Phuket Balayı Otelleri, Turlarını ve Özel Bilgilerini Tropik Adalar’dan takip edin, çok özel bilgiler ve haberler Tropik Adalar Phuket Adası Sayfamızda

Phuket Vize

Phuket vizesi Türk vadaşları için kaldırılmıştır.Phuket pasaportu alıp vizesiz şekilde phuket’e gidebilmekteyiz.

Devamını Oku »

Phuket Uçak Bileti

Phuket uçak biletinizi alırken aktarma yapacağınız şehri bilmeniz gerekmektedir.Bangkok’a vardıktan sonra Phuket’e 1saat 20dakika süren uçak yolculuğuyla varmaktayız.

Devamını Oku »

Phuket Hava Durumu

Phuket hava durumu ekvatora yakınlığı sebebiyle tropikal etkide seyretmektedir.Phuket ikliminde hava sıcaklığı yıl boyunca yüksektir.

Devamını Oku »

Phuket Gece Hayatı

Phuket gece hayatı adına renkli dakikalar sunmaktadır.Adada her daim gece hayatını yaşayabileceğiniz clublar, barlar bulunmaktadır.

Devamını Oku »

Phuket Balayı Tatili ve Turları

Phuket balayı için en uygun destinasyon hizmetini sunmaktadır. Phuket balayı turları çiftlere unutamayacakları anılar yaşatacaktır.

Devamını Oku »

Phuket Adasına Ne Zaman Gidilir?

Phuket Adasına Ne Zaman Gidilir? Phuket’e gitmek için en uygun aylar Kasım-Mart ayları arasıdır.

Devamını Oku »

Phuket Adasına Nasıl Gidilir?

Phuket Adasına Nasıl Gidilir? Phuket’e gitmek için öncelikle uçakla Bangkok’a gitmemiz gerekmektedir.

Devamını Oku »

Phuket Adası

Phuket Adası Taylan'ın en önde gelen adalarındadır.Adeta bir tatil cenneti olan phuket adası,her yıl milyonlarca turist ağırlamaktadır.

Devamını Oku »

Phuket Hakkında Phuket Turları Phuket Gezi

Phuket adası muhteşem denizi ve bembeyaz kumları ile Phuket doğal güzelliklerini doğunun misafirperverliği ile buluşturuyor.

Devamını Oku »
Başa dön tuşu