Kategoriler: Seyşeller

Seyşellere Nasıl Gidilir?

Seyşeller adalarına gitmeden önce merak edilenlerden biriside Seyşellere Nasıl Gidilir? sorusudur. Seyşellere uçakla gidilmektedir.

Seyşeller Hint Okyanusunun ortasında bulunmaktadır. Seyşeller ada ülkesi olduğundan dolayı kara yolu ulaşımı yoktur. Seyşellere Nasıl Gidilir?Sorumuzun cevabı ise uçakladır. Seyşel adalarına gitmeden önce kaliteli bir acenteden yardım alıp rezervasyonunuzu planlı şekilde yaptırabilirsiniz.

Seyşeller Uçak Bileti

Seyşellere Nasıl Gidilir?Seyşellere şu an için Türk Hava Yolları, Onur Air ,Pegasus,Atlas Jet gibi havayolu şirketleri sefer düzenlememektedir. Seyşeller adalarına gitmek istediğiniz takdirde Dubai ya da Paris’e gidip ardından Paris – Seyşeller uçak seferleri ve ya Dubai- Seyşeller uçak seferleri aracılığı ile ulaşmanız gerekmektedir.

Seyşeller Havaalanı

Seyşeller havaalanı başkent Victoria’nın 10 km güney doğusundadır. Seyşeller havaalanında 24 saat açık gümrüksüz butik, banka, döviz büroları, bar & restaurant mevcuttur.

Seyşeller Turu Vize

Seyşellere Nasıl Gidilir?Sorumuzun bir başka cevabı ise vize konusudur. Ayrıca Seyşeller turu için tatil ya da Balayı gibi sebeplerle Seyşellere gitmek isteyenlere Seyşeller’in vize muafiyeti anlaşması imzalanan ülkelerden biri olduğunu söylememiz gerekir. Yani Seyşeller’e giriş çıkışlarınızda sizden vize istenmeyecektir.

Paylaş