Kategoriler: Phuket

Phuket Gece Hayatı

Phuket gece hayatı adına renkli dakikalar sunmaktadır. Adada her daim gece hayatını yaşayabileceğiniz clublar, barlar bulunmaktadır.

Phuket gece hayatı oldukça hareketlidir.Phuketle Tayland gece hayatı dediğimiz zaman aklımıza öncelikle seks turizmi gelmektedir. Fakat Phuket gece hayatı sadece bundan ibaret değildir.Bu algı yanlışına kesinlikle düşmemiz gerekmektedir.

Phuket Ucuz Otel

Phuket ucuz otelleri çeşidi oldukça fazladır.Phuket gece hayatına öncelikle akşam yemeği yiyerek başlayabilirsiniz.Royal Paradise Hotel’in karşısındaki deniz ürünleri lokantasına giderek karnımızı doyurabiliriz.Keza baan Rim Pa restorantı bize Avrupa ve Asya mutfağından yemekler sunmaktadır.Yimen Baan Yin Dee Restauran’ı merkezi patong olan restaurantlar bize yemekleriyle eşlik ederler.

Kısaca bahsedersek Phuket adasının en önemli yerlerinden olan Patpong ,adanın kırmızı noktalı yeridir.Patpong kimilerine göre cennet,kimilerine göre iğrençliktir.Bizim patpongla fazla işimiz yoktur.Bangla Road Phuket adası’nın Red Light District’idir.

Red Light Discrict gezilip yürünmesi gereken bir yerdir.Bangla Road meşhur sokakları ile ünlüdür.
Phuket gece hayatı ,Phuket eğlence hayatı adına crocodile,eric,gonzo ve seadragon sokakları önemli sokaklardır.
Bu sokaklarda go-go barlar , cafeler ve bir sürü gece kulübü bulabilmek mümkündür.

Phukette seks sektörüne yaklaşmak istemiyorsanız Bagla Road’ın etrafından uzak durmanız bunu sağlayacaktır.Phuketin her yerinde vardır fakat bu mevkilerde çok fazla yoğunlaşmıştır.

Phuket gece hayatında Patong’un en ünlü gece kulüpleri Seduction,Famous gibi barlardır. Phuket gece hayatını renklendiren DJ’ler hergün bu barlarda sahne almaktadır.

Phuket Eğlence Hayatı

Phuket eğlence hayatının bir diğer zevli ise Tayland boksudur.Maçlar Patomg Soi Sai Namyen’de oynmanmaktadır.
Phuket eğlence hayatının FantaSea Phuket Kamala plajıda eğlencenin bir diğer merkezidir.
Phuket alışverişi için Festival village ön plandadır. Phuket akşam yemeği için Golden Kinnaree Buffet Restaurant i, Vegas-stili bir şov için the Palace of the Elephants ön plandadır.

Phuket gece hayatında fillerle, akrobatlarla ve danslarla bezeli renkli şov çocukları çılgına çevirecek. Bir kereden fazla yapılmaz ama Phuket’e gidince geceyi geçirmek için verdiğiniz paraya değecek güzel bir Phuket gece hayatı aktivitesidir.

Phuket eğlence hayatının bir diğer özelliği ise transseksüel kabaresi Simon Kabaret.Phuket gece hayatında her gece 3 adet transseksüel kabare partisi vardır.

Etiketler:Phuket eğlence,Phuket gece,Phuket eğlence hayatı,Phuket gece hayatı

Paylaş