Kategoriler: Dominik Cumhuriyeti

Dominik Cumhuriyeti’ne Nasıl Gidilir?

Dominik Cumhuriyeti’ne Nasıl Gidilir? Dominik Cumhuriyetine Avrupada’dan ve Dünya’nın birçok ülkesinden uçakla gidilebilmektedir.

Dominik Cumhuriyetine Avrupa’nın birçok şehrinden aktarmalı uçuşlar aracılığıyla gidilebilmektedir. Dominik Cumhuriyeti havaalanı ülkenin başkenti Santo Domingo’dur. Ayrıca tatil yörelerindeki Punta Cana Havaalanı’nda ülkenin diğer havalimanıdır.

Dominik Cumhuriyeti’ne Nasıl Gidilir? Dominik Cumhuriyetine Karayip Adaları havalimanları ile çok rahat ulaşılabilmektedir. Adada doğrudan uçuşlar Kuzey Amerika, Avustralya ve İngiltere de dâhil olmak üzere birçok yerden yapılmaktadır.

Dominik Cumhuriyeti’ne Nasıl Gidilir? Dominik Cumhuriyetine Türkiye’den direk uçuşlar bulunmamaktadır. Avrupa’nın birçok büyük şehrinden tarifeli hava yolları firmalarının aktarmalı uçuşları ile Dominik Cumhuriyeti’ne ulaşılabilir.
Dominik Cumhuriyeti uçuşlarında seyahatinizden önce kalacağınız bölgeyi ve bölgeye en yakın hava alanını planlamanız gerekmektedir. Unutmamanız gereken planınızı önceden yapmanızdır.

Paylaş