Bora Bora

Bora Bora Uçak Bileti

Bora Bora Adaları uçak bileti aktarma yapılacak noktaya göre değişmektedir. Bora Bora Adaları uçak biletinizi alırken Paris ya da Amerika aktarmalı olarak alabilirsiniz.

Bora Bora Adaları uçak bileti aktarma yapılacak noktaya göre değişmektedir. Bora Bora Adaları uçak biletinizi alırken Paris ya da Amerika aktarmalı olarak alabilirsiniz. Bora Bora Adaları uçak bileti fiyatınız 5000 TL rayiç bedellere denk gelmektedir.

Bora Bora Adalarının havalimanı merkezden 20 dakika uzaklıktadır. Bora Bora Adaları güneyinde Coral Garden denizaltı parkı ile balıklar ve mercanları barındırmaktadır. Lago aktiviteleri köpekbalıkları ile yüzebileceğiniz Shark Feeding turlarıda Bora Bora Adaları’nın güzelliğine ışık tutmaktadır. Bora Bora Adaları uçak biletinizi almadan önce vize almanız gerekmektedir.

Bora Bora Adaları Fransız Polenezyasına bağlı olduğu için Fransız Konsolosluğundan Vize almak gerekmektedir. Shengen vizesi belgeleri Bora Bora Adaları için geçerlidir. Bora Bora Adalarının para biri Central Pasific Franc’dır.
Bora Bora Adaları dünyada siyah incinin bulunduğu tek ada olarak bilinir. Bora Bora Adaları havalimanı inişine geçmeden önce adaya yukardan baktığınız zaman adayı zümrüt gibi görmeniz mümkündür. Bora Bora Adaları uçak biletinizi alırken Motu-mute Airport (Bora Bora, Fransız Polinezyası)Motu-mute Airport, 7 şehre aktarmasız uçuş hizmeti vermektedir.
Motu-mute Airport bölgesinden her hafta en az 336 yurt içi ve 0 yurt dışı uçağı havalanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu