Kategoriler: Maldivler

Maldiv Adaları

Maldivler, resmi adıyla Maldiv Cumhuriyeti, Hint Okyanusu’nda 1.200 mercan adasından oluşan bu adalar grubu dünya üzerinde eşi benzeri olmayan “dünyadaki cennet” denilebilecek niteliklere sahiptir.

Maldivler’deki bembeyaz kumlar, okyanusun sakinliği ve huzuru, suyun üzerine kurulmuş bungalovlarla Maldiv Adaları için romantizmin başkenti denilebilir. Palmiye ağaçları ile süslenmiş plajlarda bir hamağa uzanıp gün batımını izlemek bedeninizin yanı sıra ruhunuzu da dinlendirmeye yetecek bir görüntüye sahip.

Dünyadaki Cennet Maldiv Adaları

Maldiv Adaları’na ayak bastığınız anda bembeyaz kumsal ve okyanusun derin maviliği sizi karşılayacak! O andan itibaren Maldivler’e hayran kalacaksınız. Suların derinliklerinde binlerce deniz canlısı ile beraber yüzerken veya yunusların adeta okyanus sularında dans edişlerini izlerken kendinizi bambaşka bir dünyada hissedeceksiniz.

Velassaru Adası

Velassaru Adası, Maldivler

Velassaru Maldivler, Güney Male Atoll’da, Male Uluslararası Havaalanı’na 25 dakikalık bir sürat teknesi yolculuğu mesafesinde yer almaktadır. Misafir hizmetleri ekibimiz, sizi bekleyen sürat teknelerimize kadar size eşlik etmek için havaalanında olacaktır. Velassaru Maldives’te soğuk içecekler ve sıcak bir karşılama sizi bekliyor.

Maafushi Adası

Maafushi Adası, Maldivler

Maafushi Adası Maldivler’deki en büyük adalardan biridir. Kaafu Atoll’da Medhu Uthuru vilayetinde bulunmaktadır. Male Uluslararası Havaalanı’na 35 dakikalık bir sürat teknesi yolculuğu mesafesinde yer almaktadır.

Kuramathi Adası

Kuramathi Adası, Maldivler

Kuramathi Adası Maldivler’de Kuzey Ari Atoll’da bulunur. Male Uluslararası Havaalanı’na 20 dakikalık bir nefes kesici deniz uçağı yolculuğu mesafesinde yer almaktadır. Berrak turkuaz suları, beyaz kumlu plajları ve yemyeşil bahçelerin etrafındaki özel villaları ile Kuramathi Maldives, rüya balayı yeridir.

Vakarufalhi Adası

Vakarufalhi Adası, Maldivler

Vakarufalhi Adası Maldivler’de Güney Ari Atoll’de bulunur. Male Uluslararası Havaalanı’na 35 dakikalık bir deniz uçağı yolculuğu mesafesinde yer almaktadır. Hindistan cevizi ağaçlarına ve beyaz kumlu plajlara ev sahipliği yapan tesis, muhteşem deniz manzaralı güzel villalar ile PADI sertifikalı tüplü dalış içeren bir su sporları merkezi bulunmaktadır.

Meeru Adası

Meeru Adası, Maldivler

Meeru Adası Maldivler’de Kuzey Male Atoll’un en doğu ucunda bulunan bir adadır. Male Uluslararası Havaalanı’na 55 dakikalık bir sürat teknesi yolculuğu mesafesinde yer almaktadır. Meeru, güneş, kum ve denizden daha fazlasını sunar. Geziye gidin, bir dalış yapın ya da sadece sahilde güneşin altında tamamen rahatlayın. Sıcak, samimi Meeru misafirperverliği de dahil olmak üzere, keyfini çıkarmanız için hepsi burada.

Rangali Adası

Rangali Adası, Maldivler

Rangali Adası Maldivler’de Alif Dhaal Atoll’da bir adadır. Male Uluslararası Havaalanı’na 30 dakikalık bir deniz uçağı yolculuğu mesafesinde yer almaktadır. Dünyadaki en iyi otel olarak iki kez oylanan Conrad Maldivler, sualtı restoranı Ithaa ile tanınır. Ayrıca Muraka adı verilen ilk sualtı villasında deniz seviyesindeki yatak odası ve banyosu vardır.

Moofushi Adası

Moofushi Adası, Maldivler

Moofushi Adası Maldivler’de South Ari Atoll’da bulunan bir adadır. Male Uluslararası Havaalanı’na 25 dakikalık bir deniz uçağı yolculuğu mesafesinde yer almaktadır. Büyük mavi lagünlerle çevrili ve beyaz kumsalları titizleştiren fantastik bir ada cenneti olan Constance Moofushi, yalın ayak şıklığını en yüksek konfor ve hizmet standartları ile birleştiriyor.

Halaveli Adası

Halaveli Adası, Maldivler

Halaveli Adası Maldivler’de South Ari Atoll’da bulunan bir adadır. Male Uluslararası Havaalanı’na 35 dakikalık bir deniz uçağı yolculuğu mesafesinde yer almaktadır. Constance Halaveli’de gerçek lüksü yaşayın ve otelin Maldivler Kuzey Ari Mercan Adası’ndaki özel ada ortamının keyfini çıkarın. Çocuklar Constance Kids Club’da macera ruhunu açığa çıkarırken, beyaz kumlu plajlarda dolaşın ve renkli deniz yaşamı ile iç içe turkuaz sularda yüzün.

Maafushivaru Adası

Maafushivaru Adası, Maldivler

Maafushivaru Adası Maldivler’de South Ari Atoll’da bulunan bir adadır. Male Uluslararası Havaalanı’na 25 dakikalık bir deniz uçağı yolculuğu mesafesinde yer almaktadır. Maldivler’deki çarpıcı atollerin unutulmaz bir kuş bakışı manzarası deneyimleyin. Romantizmini yeniden canlandırmak isteyen çiftler veya birlikte iyi vakit geçirmek isteyen aileler için tasarlanan Maafushivaru, bir Maldiv’i, şimdiki zamanın çağdaş lüksleriyle harmanlayarak, diğer Maldivler’i her şey dahil tatil yerlerinden ayıran bir deneyim sunuyor.

Egzotik Balayı Cenneti Maldivler

Egzotik Balayı Cenneti Maldivler

Maldivler balayı tatilinizi yapmak için adaya indiğiniz anda rüya başlıyor. Maldiv Adaları ister romantik bir balayı tatili, isterse de egzotik bir tatil arayanlar için mükemmel bir destinasyon. Maldivler’de günün her saati bir başka güzellikte. Sabah kahvaltılarınızı muhteşem okyanus manzarası eşliğinde alırken öğleden sonralarınızı dünyanın en güzel SPA Merkezlerinde egzotik masajlarla geçirebilir ve ya gün içerisinde okyanusun nefes kesen dünyasını keşfedebilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Akşam yemeklerinizi güneşin okyanusun arkasındaki batışını izleyerek alabilir ve bu romantik dakikaların tadını çıkarabilirsiniz.

Maldivler’deki Muhteşem Su Altı Dünyası

Maldivler’deki Muhteşem Su Altı Dünyası

Maldiv Adaları dalış tutkunları tarafından da tercih ediliyor. Muhteşem su altı dünyasından binlerce deniz canlısını barındıran Maldiv Adaları su üstünde olduğu kadar su altı dünyası ile de unutulmaz bir deneyim yaşamanızı sağlayacak. Denizin derinliklerini görebilmek için dalış yapmanıza gerek bile yok. Çıplak gözle bile görülebilen derinlikler sizleri büyülemeye yetecek güzellikte. Hayalin ötesinde güzelliklere sahip olabilecek her şey Maldiv Adaları’nda. Maldiv balayı, tatil, eğlence, gezi, romantizm, spor, dinlenme ve rahatlama gibi aktivitelere sahip çok güzel okyanus adalarıdır.

Paylaş