Kategoriler: Koh Samui

Koh Samui Adası

Koh Samui Adası hakkında söylenebilecek ilk şey hiç şüphesiz dünya üzerindeki en güzel adalardan bir tanesi olmasıdır. Hiçbir ada bu kadar güzel ve etkileyici olmamıştır.

Samui Adası Tayland Körfezi’ndedir. Karaya yaklaşık 15 km. mesafesi bulunmaktadır. Tayland’ın en canlı ve en güzel adalarından bir tanesi olan Koh Samui tüm doğal yapısını ve güzelliklerini korumayı başarmıştır. Samui misafirlerini birbirinden farklı etkinlikler gece ve gündüz güzellikleri ile ağırlarken onlara cennete tatil yapıyor hissi uyandırıyor.

Koh Samui ‘de muhteşem denizin yanı sıra Uzakdoğu kültürü ile süslenmiş parkların yanı sıra bu mistik havayı solurken adeta kendinizi oraya ait hissetmenizi sağlayacak güzellikte tapınaklar muhteşem bir görsel şölen sunacak sizlere.

Samui Adası balayı turlarında çok tercih ediliyor

Samui Adası balayı turlarında en çok tercih edilen bölgeler arasında yer alıyor. Balayı çiftlerine özel otellerde farklı konseptlerle sunulan hizmetler bu cennet adayı unutulmaz kılıyor. Dünyanın bir çok yerinden her sene binlerce turisti ağırlayan Koh Samui Adası‘nda deniz kum güneş haricinde yapılabilecek bir çok alternatif var. Jeep Safari, Cable Riding, Lamai ve Chaweng‘te muhteşem zamanlar geçirebilirsiniz. Ve tabi ki Koh Samui ‘de dünyanın buluştuğu Full Moon Partyler.

Samui de evler palmiye ağaçlarının boyunu geçemiyor

Koh Samui‘yi diğer Uzakdoğu adalarından ayıran en büyük özelliklerden bir tanesi de hiçbir taş yapının boyu palmiye ağaçlarının boylarını geçemez kuralının bölgede çok kati bir halde geçerli olmasıdır. Bu özelliği ile Samui Adası tüm doğallığını korumayı başarmıştır.

Samui turları ile benzersiz aktiviteler yaşayın

Koh Samui‘ye Bangkok aktarmalı uçuşlarla ulaştıktan sonra hava alanında sizi karşılayan muhteşem manzara karşısında belki de hayatınızda gördüğünüz en güzel hava alanının burası olduğunu düşünebilirsiniz. Adanın sizi ilk karşılayan mekanı olan alandan otelinize gidene kadar adanın doğal yapısına hayran kalacaksınız. Koh Samui gece hayatı, alış veriş imkanları, dalış, doğa turları, Namuang şelalesi Buddha‘nın sihirli bahçesi, Maymun Show gibi birbirinden eğlenceli ve farklı turları ile sizleri büyüleyecek.

 

Paylaş