Kategoriler: Dominik Cumhuriyeti

Dominik Cumhuriyeti Balayı

Dominik Cumhuriyeti Balayı turları ile evliliğinizi rüyaya dönüştürebilirsiniz.Dominik adası son yılların en gözde adalarındandır.

Dominik Cumhuriyeti, Karayiplerde bulunmaktadır. Dominik Cumhuriyeti Balayınız için turistik ve kültürel olarak çeşitlilik gösteren bir ülkedir. Dominik Cumhuriyeti Kristof Kolomb’un yeni dünyayı keşfinde ayak bastığı ilk yerlerden biridir.

Dominik Cumhuriyeti son yıllardaki gelişmişliği göz önüne alındığında inanılmaz bir tatil cenneti halini almıştır. Dominik Cumhuriyeti Balayınız için deniz kum güneş üçlüsünün kombinasyonunu düşündüğünüzden de fazla şekilde sunmaktadır. Dominik Cumhuriyeti balayınız için kültürel çeşitliliği fazla olan bir ülkedir.

Dominik Cumhuriyeti müzeler ve arkeoloji geçmişiyle adanın geçmişini anlamak için tarihsel dokuları fazla olan bir ülkedir. Dominik Cumhuriyeti balayınız için salsa ,bachata,cha cha cha danslarıyla ön plana çıkmaktadır. Dominik Cumhuriyeti balayınız esnasında dalış yapabilirsiniz. Şkornel ve tüplü dalışlarla rüzgâr sörfü yapabilirsiniz.

Her türlü su sporlarını yapabileceğiniz bir balayı sizleri beklemektedir. Su sporlarının tüm tadını çıkarabilirsiniz.
Dominik Cumhuriyeti balayınız esnasında porselen beyazı kumları, pırıltılı denizleri ve temiz havası ile tropikal özelliklerin tümünü göreceksiniz.

Dominik Cumhuriyeti iklimi tropikal özelliktedir. Fakat mevsimsel sıcaklık değişimlerinden çok bölgesel sıcaklık farklılıkları göze çarpmaktadır.

Dominik Cumhuriyeti balayınıza gitmeden önce mevsimlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Ülkede yağmurlu ve yağmursuz mevsim olmak üzere iki mevsim vardır. Yağmurlar şiddetli yağmur grubundan değil sadece serinletici etkiye sahip gruptandır. Dominik Cumruyeti’nde Haziran-Eylül ayları arasında kasırgalar vardır.

Dominik Cumhuriyeti balayı turları çiftler için en uygun ve romantik destinasyonlardan bir tanesidir.

Dominik Cumhuriyeti balayında otel paketleri misafirlerine kusursuz ve unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Dominik balayı turları adına en çok tercih edilen otel Punta Cana tercih ediliyor. Fakat kültürel turları tercih eden çiftler içinde başta ülkenin başkenti olan Santo Domingo olmak üzere birçok birçok bölgeye de gidebilirler.

Dominik Cumhuriyeti balayınız için 5 yıldızlı otellerden kalmanın yanı sıra küçük butik resortlardada kalabilirsiniz.
Dominik Cumhuriyeti balayınız için dalış, trekking(dağ yürüyüşü), safari turları ve kültürel tarihi gezilerde bulabilirsiniz.

Dominik Cumhuriyeti alışveriş içinde oldukça uygundur. Dominik Balayı tatili ile hem tatil hem alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Paylaş