Tropik Ada Haberleri
Anasayfa » Okyanus » Mauritus Adası » Mauritius Hava Durumu
Mauritius Hava Durumu

Mauritius Hava Durumu

Mauritius hava durumu genel anlamda sıcaklık değerleri 25-30 derece arasında seyretmektedir.Yıl boyunca tropik özellik gösteren iklim hakimdir.

Mauritius hava durumu genellikle güneşlidir. Tropikal iklimde bulunan Mauritius, mevsimsel değişimi çok fazla yaşamamaktadır.

Mauritius hava durumu yıl oyunca 25-30 derece arasında seyretmektedir. En sıcak aylar Aralık-Ocak-Şubat dönemidir. Mauritius ikliminde en sıcak aylar ise Haziran Temmuz Ağustos dönemidir. Mauritius iklimi yağmurların etkisinde kalmamaktadır. Mauritius iklimi size tatil için gerekli hava durumunu fazlasıyla sunmaktadır.
Mauritius’ta tatil yapmak için doğallığı bozulmamış plajlarda güneşlenmek, tropik lagünün sıcak sularında yelken almak, mercan resiflerini gezmek, dalış yapmak ,balık tutup yemek,restaurantlarda oturup manzaralara karşı unutulmaz tatlar denemek için Mauritius tatili sizi beklemektedir. Mauritius iklimi ve Mauritius hava durumu size güneşi sunmaktadır.25 derece ve 30 derece olan sıcaklık değerleri arasında seyreden bu sıcaklıklar size eşlik edecektir.

Tropik Adalar Promosyonları

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Tropik Adalar