Tropik Ada Haberleri
Anasayfa » Okyanus » Mauritus Adası » Mauritius Adası
Mauritius Adası

Mauritius Adası

Mauritius adası hint okyanusunda bulunmaktadır. Mauritius adasına ulaşım uçakla sağlanmaktadır.

Mauritius Adası Nerede?

Mauritius Adası Nerede? Mauritius adaşı Hint Okyanusunda bulunulmaktadır. Mauritius Adası Nerede? Daha doğrusu Mauritius Hint okyanusunun güney kısmında bulunmaktadır. Mauritius adası 330 kilometre uzunluğunda kumsallara sahiptir.

Mauritius Adası Ulaşım

Mauritius adası Türkiye vatandaşlarından vize istememektedir. Pasaportumuzu aldıktan sonra Mauritius adalarına rahatlıkla gidebiliriz. Mauritius adaları uçakla kaç saat? Mauritius adaları uçakla 8saat civarı sürmektedir. Aktarmalı olarak Dubai üzerinden Mauritius gidebilmekteyiz. Fakat Dubai aktarmalı gidişlerde Dubai vizesi gerekmektedir.

Mauritius Adasına Ne Zaman Gidilir?

Mauritius Adasına Ne Zaman Gidilir? Mauritius Adasında sıcaklıklar tüm mevsimlerde 25-30 derece arasındadır. En sıcak aylar Aralık-Şubat arasında en serin aylarsa Haziran-Ağustos arasındadır. Mauritius Adasına Ne Zaman Gidilir? Günde 7 saat güneş olan Mauritius adasında ılıman bir tropik iklim hâkimdir.

Mauritius adasında golf yapmak adına birçok saha bulunmaktadır. Mercan resifleriyle dalış yapmak, denizde balık tutmak, alışveriş yapıp dağlara çıkmak adına Mauritius adasında aradığımız birçok aktivite bulabiliriz.

Tropik Adalar Promosyonları

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Tropik Adalar